Serwis

NAJWIĘKSZY SERWIS MOTOCYKLOWY W KRAKOWIE

Motocykle  to nasza specjalność! Nie tylko je sprzedajemy, ale także serwisujemy. Właścicieli pojazdów marki Kawasaki  i nie tylko zapraszamy do odwiedzenia naszego autoryzowanego serwisu. Powodów, dla których warto powierzyć nam swój pojazd, jest naprawdę wiele. Motocykle to pojazdy najczęściej użytkowane sezonowo. Mimo to muszą przechodzić regularne przeglądy i naprawy. Jesteśmy w stanie pomóc również w tym zakresie – sprawny pojazd to poczucie bezpieczeństwa i komfortu na drodze. Jako podmiot z autoryzacją, mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych wiodących marek. Nasz serwis motocykli jest bardzo dobrze wyposażony – mamy narzędzia diagnostyczne i niezbędne wyposażenie warsztatowe. Jako nieliczni w Krakowie, nasz serwis jest wyposażony także w zmieniarkę oraz wyważarkę do kół.  Serwisujemy również motocykle crossowe oraz pojazdy ATV i MULE. Posiadamy  własny transport, dzięki czemu możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Nasz salon Kawasaki obsługuje takie miasta jak: Rzeszów,Tarnów,Zakopane,Katowice,Częstochowa,Bielsko Biała,Cieszyn,Tarnobrzeg,Kielce,Radom,Przemyśl,Zamość

 

MOTOCYKLE UŻYWANE
 

Klientom, którzy zamierzają zakupić pojazd z drugiej ręki proponujemy profesjonalną pomoc w wyborze oraz sprawdzeniu wymarzonego jednośladu. Nasi pracownicy na co dzień zajmują się:

  • przeglądami przed zakupem pojazdu,
  • wykonywaniem przeglądów sezonowych,
  • montażem części i akcesoriów
  • naprawą powypadkową motocykli i skuterów
ZADZWOŃ
DOJAZD
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ